Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

46. den - Odolat (13.5.2015)

14. května 2015 v 9:23 | Nelie |  Restricting
Jídlo: nízkotučný tvaroh+mléko+pukance(skořice,sirup), kedlubna, light Mozzarella+rajče, polévka ze sáčku s vajíčkem
Pití: zázvorový tonik 1,5l, čaj slazený 4x, voda
Mimo: kostky cukru
Pohyb: pěší chůze z a do práce (2x -171kcal), 7 hodin v práci na nohou


Už ráno jsem měla pro den jasno. Za prvé tvaroh se musel akutně už dojíst a když mi pak spolubydla večer předem koupila i tu Mozzarellu v levných za 4 kč, bylo i o obědu jasno. Jen vydržet a odolat.

Naštěstí mám málo peněz, vlastně žádné. Přišla výplata, ale po zaplacneí nájmu, telefonu a školného mi nezbylo skoro nic a zařekla jsem se, že si nebudu kupovat nic, co není na dovolenou.

K snídani tedy sladká klasika. Jenže než jsem došla/přijela do práce, bylo mi celkem zle... trochu jsem zhřešila a koupila si zázvorový tonik Schweppes.
Před 12h jsem ještě zchroupala kedlubnu... kedlubna je skvělá věc. Super chroupání a přitom žádné starosti s kaloriemi nebo podobně.
Kolem 15h už jsem začínala mít fakt hlad. Tonik už byl dávno vyžahnutý. Vydržela jsem do půl, pak šla jíst.
Hezky jsem si nakrájela mozzarellu i rajče... to, co vidíte na fotce není konečněný výsledek. Pak jsem to rozkrájela ještě na menší kousíčky, aby mi to déle vydrželo.
Stačilo mi to? Ne!
Hlady mi v žaludku nekručelo, ale tělo mělo chuť... na cukr. A protože jsem neměla peníze, abych si koupila třeba něco méně závadného, uvařila jsem si čaj a k němu si dala cca 6-8 lžiček cukru (čaj sám o sobě byl neslazený). Kolem 17 hodiny jsem si udělala ještě jeden černý čaj, ten už jsem si osladila, k tomu už jsem si tedy s pytlíkem cukru sednout nemohla :D

Domů hezky pěšky, přes Tesco, kde mě nehorázně vytočili, protože neměli tofu, pro které jsem tam speciálně šla. Takže jsem odcházela s kedlubnou, okurkou a nízkotučným tvarohem... vše 2x.

Večer jsem si už jen dala polévku... byla ze sáčku, francouzská... sice na 500 ml, ale té sypké směsi bylo tak na polovinu, takže jsem si tam dala ještě jedno malé vajce.

Protože kamarádka potřebovala pomoc s učením, tak jsem si ještě za večer uvařila dva čaje a tu pomoc si pořádně osladila kostkami cukru. Minimálně jsem odolala nabízeným brambůrkům. Spát jsem šla až o půl jedné.

Váhu zatím psát nebudu, snažím se nevážit tak často (ikdyž to dělám každé ráno), tka minimálně ji nebudu brát v takový potaz a zapisovat ji budu třeba obden.

Čtvrtek mám volno a snad se dostanu ven běhat... ráda bych, protože k obědu bych si chtěla dát něco vydatnějšího.

Tak se mějte zatím krásně, ať jde hubnutí do plavek jako po másle.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Em | Web | 14. května 2015 v 22:16 | Reagovat

Pohoda, není to tak zlé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama