Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

34. den - Máj - lásky čas (1.5.2015)

2. května 2015 v 9:27 | Nelie |  Restricting
Jídlo:
9:00 - nízkotučný jogurt + jablečné pyré
13:00 - jablečno-ovesné placky
13:30 - mandlový sušenka,
18:30 - sousto mochi
19:00 - surimi tyčinky + salátový okurka
20:00 - trocha slaného popcornu
22:00 - surimi tyčinky
Pití: voda, černý čaj slazený (11-14:30), zelený čaj, dvojité espresso (17:00), tonik (15:30)
Pohyb: pěší chůze po městě, sedy lehy, kliky


Když se probudíte a venku prší, rázem vás přejde nálada cokoliv dělat. Obzvlášť jít běhat. Což mě ale celkem mrzí :(
Aspoň váha mi trochu zvedla náladu.

K snídani jsem si dala půlku nízkotučného jogurtu s vrchovatou lžičkou jablečného pyré.
Pak jsem šla doprovodit kamarádku na vlak, zpět jsem šla pěšky, díky bohu už nepršelo.

Měla jsem celkem hlad, ale věděla jsem, že budu péct a budu ochutnávat těsto, tak jsem si nic nedávala. Placky se povedly, ochutnala jsem jednu ještě za horka.
Pak přišel pusu a já dostala svou májovou pusu... i když improvizovanou. Přítel donesl květ z třešně a pusu jsme si dali na chodbě paneláku :D
Na třetí hodinu jsem byla domluvená s bývalými kolegyněmi z práce, takže od dvou intenzivní přípravy. Nebyl čas díky bohu na jídlo. Jen jednu mandlovou sušenky a jednu placku. Pak už je velký hrnek černého čaje a utíká se na sraz. Naštěstí pěšky, takže nějaké ty kalorie se spálily - nejlépe doufám z toho oslazeného čaje. S přítelem jsme se rozloučili, šel na Animefest.

Na srazu jsem si dala malý tonik a dvojté espresso, které jsem si jen osladila. Nazpet jsem šla opět pěšky. Kafe mi celkem hnulo s tlakem, já vůl se prostě nepoučím.
Doma jsem si tedy vzala prášky na tlak a k večeři si opěkla 5 surimi tyčinek (jednamá jen 16 kcal, žádný tuk a cca 2 g sacharidů) a nakrájela půlku salátové okurky.
Dorazil přítel a donesl mi mochi knedlíčky s náplní z červených fazolí (chutná to trochu jako povidla), tak jsem si z jednoho uhryzla. Mě tedy moc chutnají, jsou docela i málokalorické.
Mrkli jsme se na film, k tomu jsem udělala slaný popcorn. Vím, že s přítelem po boku nemám moc šancí, takže jsem ho měla opravdu minimum.

Pak jsem si dala menší kardio, takže mě přirozeně přepadl hlad... nebo spíš chuť. Takže hned jak přítel odešel (na pivo), opekla jsem si cca 7 surimi tyčinek s chilli papričkami. Nj, já vím... přežer :D Není to hlad, ale chuť.

Doma jsem měla podmáslí a dvě vaničky jahod, tak jsem je zpacifikovala společně s jedním nízkotučným jogurtem a pokusila se o něco jako jahodovou zmrzlinu, tak uvidím ráno. Když se povede, dodám recept.

Večer jsem pak cvičila, jak jsem mohla. Sedy lehy, kliky.

Taky jsem trochu sledovala hokej, ale jen očkem. Mám hokej strašně ráda, ale zrovna ten den jsem měla docela depku. Asi ten déšť a to všechno.

No rannní váha... ještě večer před jsem vážila stejně jak ráno, tak jsem se zaradovala. Přes noc se při dobrém spánku hubne skvěle. Čím lípe spíte, tím více tělo spaluje tuky. Prý při kvalitním spánku v dobrých podmínkách tělo spálí přes noc až 100 gr tuku. Za mě to bylo přes noc většinou kolem 0,5-1 kg váhy.
Jenže se opakoval scénář tehdy z rána, kdy jsem vstávala po cca 5 hodinách spánku.

Tuhle noc jsem prostě nemohla usnout. Do půl čtvrté jsem se obracela v posteli, unavená, ospalá, ale neschopná usnout. O půl čtvrté začali venku zpívat ptáci a já byla najednou vzhůru, jako bych ani spát nepotřebovala. Takže probděná noc.
Přirozeně jsem tedy nezhubla ani deko, prostě v háji. Jedna jsem sice na hodněkrát, ale snad ne tak vydatná jídla.
Ani nemám energii jít běhat, jak jsem plánovala :( Unavená sice nejsem, ale cítím se trochu slabší, taková jako z rosolu nebo tak nějak :D No moc si nevěřím :D
Naivně doufám ve slíbený bazén.

Foto je z dob, kdy jsem chodívala roznášet poštu do Bosonoh. Na jaře to tam vypadalo krásně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Em | Web | 2. května 2015 v 22:39 | Reagovat

Krásná fotečka! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama