Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

33. den - Čarodějnice (30.4.2015)

1. května 2015 v 9:09 | Nelie |  Restricting
Ranní váha: 54,6 kg
Jídlo: mandlové sušenky, okurkový salát
Mimo: hroznový cukr
Pití: voda, voda s citrónem, pivo
Pohyb: trocha pěší chůze


Už jsem psala, že ráno mi bylo docela špatně. Musela jsem si vzít hroznový cukr, po kterém se mi hned udělalo lépe. Až po tom jsem vlezla na váhu (a po návštěvě WC).

Nechtěla jsem dávat Mono dietu, měla jsem v plánu docela dost věcí, s tím že i zajdu s kamarádkou na jedno, takže jsem si spíš řekla, že budu jíst co nejméně. A nebylo to tak těžké.

Bazén bohužel nevyšel, přesunul se na sobotu. Nakonec nevyšlo ani to pivo s kamarádkou (neviděly jsme se už pár týdnů), takže jsem najednou měla spoustu volného času. To je u mě nebezpečné.

Hroznový cukr do mě vlil ale tolik energie, že jsem nemohla jen sedět.
První příšlo tedy na řadu pečení. Jakmile jsem ten recept viděla, zamilovala jsem si ho a věděla jsem, že ho hned zkusím (plus jsem si uložila dalších cca 20 receptů :D).
Mezitím jsem ještě stihla uklízet, apod... stejně byla ale jedna hodina a já neměla co dělat.

No nic, řekla jsem si, že pojedu za našima dřív. Byla jsem s něma domluvená načarodky mezi pátou a šestou, tak jsem si řekla, že vyjedu tak, abych je stihla ještě doma.

Než jsem měla vyjíždět, uběhly ještě necelé tři hodiny, během kterých jsem měla menší problém se krotit. Ale ne že bych si chtěla udělat a vzít cokoliv na jídlo. Já měla konkrétně chuť na ty mandlové sušenky :D
Nakonec jsem snědla jen čtyři. Ale byl to boj, jsou hrozně dobré.

Na čarodkách jsem si dala jedno pivo, večer pak ještě jedno se spolubydlou. Tady vždycky zapomenu zmínit, že si dávám višňové a oni tam přidávají dvě višně/třešně, které jsem nikdy do jídelníčku nezapočítala.
K večeři... hodně pozdní večeři jsem si ještě udělala okurkový salát z půlky okurky - na takové množství cca lžíce octa, lžíce cukru a hooodně pepře. Mám ráda kořeněná a pálivá jídla. Navíc to nabuzuje metabolismus.

Takže když jsem ráno vlezla na váhu, byla jsem překvapena a snad bych i skákala radostí metr dvacet, kdyby tu nebyla spolubydla.

54,6 kg

Krása, jsem fakt ráda. Včera jsem si totiž říkala, že za ten jeden týden kvůli tomu přežeru nebudu mít ani žádný progres, když jsem na začátku týdne vážila 55 kg. Naštěstí tu je.
Odteď budu ráda a bude to můj cíl, pokud zhubnu půl kila za týden. Je mi jasné, že teď už to nemůže jít tak rychle. A snad bych to ráda tlačila trochu pomaleji, abych hned na konci nevážila 50 kg a najednou nevěděla, co dál. Ráda bych, aby mi to vyšlo akorát na dovolenou a léto.

Jinak, strašně ráda peču. Hlavně z čokolády, což si teď ale nemůžu moct dovolit. Mám oblíbený hlavně jeden čokoládový dort, recept mám z japonských stránek. Ten je úplně boží. A není tam ani moc cukru, je dělaný z hořké čokolády, kdyby se mi cukr podařilo nahradit třeba datlovým sirupem klasickou mouku třeba bezlepkovou, byla by to paráda.
Je to dokonce i dobrý nápad... mamka má v červenci narozeniny a je celiak, takže nemůže nic s lepkem. Tak bych jí mohla zkusit upéct, ať si taky dá.

Pátek - 1. máj, lásky čaj... venku chčije :D Já se snad ani s přítelem neuvidím. Včera zřejmě těsně před půlnocí odevzdal bakalářskou práci, ale dnes má přednášku na Animefestu (což mi tak nehorázně leze krkem), takže i přesto, že jsme se viděli naposledy minulý pátek, když jsem ho vyprovázela na vlak, tak bůh ví. Skrze tu jeho práci jsme spolu pořádně nebyly už měsíce.

Na neděli, pozor, plánuji bláznivou surimi mono dietu :D Surimi tyčinky miluji, opékám si je i na sucho na pánvi. Je to bezsacharidová potravina, takže si můžu dát i večer bez výčitek. Tak uvidíme.

Zatím se mějte krásně, ať co nejvíce z vás dostane dnes pořádnou pusu pod třešní a děkuji za návštěvu a komentáře, hlavně těm, kteříčetli minulý článek celý :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama