Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

8. den - Velikonoční neděle (5.4.2015)

6. dubna 2015 v 9:53 | Nelie |  Prasečáky
Říkám sobě a svému tělu: ,,Je to poslední den, kdy takto jíš. Užívej, dokud můžeš!"
Ranní váha (po): 58,5 kg


Pravda je, že se mi z toho dělá až i špatně.
Můj žaludek si za těch pár dní odvykl přijímat větší porce jídla (to nepočítám ty dny - až týdny předtím, kdy jsem tomu taky dávala jen tak sem tam - v práci jsem třeba nejedla vůbec).
Takže neděle pro mě byla absolutním peklem.

K snídani jsem si dala jen jogurt. A pak se jelo za kamarádčinou babičkou. Naštěstí jsme se šli ještě projít a než byl oběd, kručelo mi dokonce v žaludku.
Oběd byl cca v jednu hodinu - maso s nivou a brambory. Maso jedno, brambory jsem si naložila čtyři kousky... to by ještě šlo. Dokonce i ta polévka před tím byla lehká - navíc jsem si nabírala sama, takže minimální porce... jen zelenina a voda (vývar). Ale po obědě následoval zákusek - zmrzlina... porce jak pro armádu, a vitacitový řez... a rovnou dva kousky, aby toho nebylo málo.
To už jsem praskala. Dělalo se mi špatně a už jsem se viděla nad záchodovou mísou. A kdyby tu u kamarádky doma nebylo vše tak na očích a uších, i bych to snad udělala. Ta zmrzlina a ten řez byly zlo Křičící
Veřer ještě dva Pohádka řezy... K večeru se mi podařilo zacvičit si sedy lehy... což jsem možna neměla dělat. Večer mi pak bylo hrozně zle, ale naštěstí jsem už nic nejedla.

Vím, že takto jsem jedla v podstatě jen dva dny, ale mám pocit, jakobych se přežírala už přes týden.
Zatím jsem se utěšovala, jak tělo potrápím v pondělí hladovkou. Už se na to tak těším.
Původně sjem chtěla pít třeba aspon nějakou ovocnou šťávu. NEEXISTUJE!
Po takové žranici bude pěkně postivý půst s vodou s citrónem. Do rezervy si nachystám šťávu z grepu, kdybych měla náhodou chuť.
Vzhledem k tomu, jaká je v práci a na bytě zima, se asi neobejdu bez nějakého teplého čaje. Povolený teda ale bude tak leda zelený, nebo teplá voda s citrónem. A cvičení... a hned ráno! Abych rozprodudila trochu krev.
Budu si v práci dávat pozor, abych vypila minimálně čtyři sklenice vody - to vyjde na cca 1 litr - půl litra čaje. Ráno jednu sklenici, večer jeden čaj... celkově by to mohla dát dva litry a něco k dobru.

Konečně jsem se dostala k váze a sláva, není to tak hrozné.

58,5 kg

Takže jsem v podstatě nic nepřibrala. Čekala jsem, že to bude horší. Nebudu tedy dnes na sebe tak přísná, ale stejen to vidím na nějaký půst pouze o šťávách :)

Tak hezké pondělí, valím do práce :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Em | Web | 12. dubna 2015 v 19:32 | Reagovat

Tak strašné to snad nebylo :) A ani jsi nepřibrala, takže v  pohodě. Jednou zač neuškodí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama