Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

7. den - Jídlo, samé jídlo (4.4.2015)

5. dubna 2015 v 8:40 | Nelie |  Prasečáky
Report ze soboty.Po dlouhé době jsem se pořádně vyspala. Spala jsem do půl desáté, ale vůbec se mi nechtělo vstávat, když jsem věděla, že mě čeká snídaně.
Omezila jsem to na jogurt a kousek linecké buchty. Kopla jsem do sebe černý čaj neslazený v naději, že mi trochu nastartuje metabolismus.
Pak jsme se šly projít (má psa)... do obchodu pro něco k obědu, atd... řekla bych, že jsme se procházeli tak 30-45 mnt.
Po návratu domů byly ale podány brambůrky... takové sice lepší a v malém množství, takže jsem jich snědla tak hrst, ale i tak... pane bože Zamračený
Oběd... jedna houska se šunkou a sýrem.
Pak jsme šly naštěstí na menší výlet. Cca 10 km... šla s náma i kamarádčina mamka a její přítel, samozřejmě i pejsek, takže tempo bylo pomalejší a nakonec jsme byly na nohou cca 2,5 hodiny.
Vrátili jsme se o půl šesté a začala se chystat večeře.
Hranolky a špíz Plačící
Byla jsem přejezená, až mi bylo špatně. Razantně jsem odmítla sklenku vína, i když mi byla nalitá sklenička strčena až pod nos.
Poprosila jsem o nějaký bylinkový čaj, aby mi to trochu pomohlo v trávení a zklidnilo žaludek. Celý den se snažím hodně pít... jídlo pak rychleji postupuje a nestíhá se ukládat tolik tuku, aj.
Teď je 19:15, když píšu příspěvek a do pusy teda už nevložím. Peče se tu jakási buchta, ale tu i kdybych měla hodit do kabelky, tak ji nesním.

Naštěstí jsem už opravdu nic nesnědla. Zalehla jsem do postele a o půl dvancté usnula.

Neděle se děsím nejvíce... nějak prostě musím ošulit snídani. Jedeme na návštěvu ke kamarádčině babičce na oběd. To budou určitě hody. Znáte to, babičky se snaží vykrmit každého, kdo vkročí. Moc dobře jsem to viděla na přítelově babičce, která nás na její oslavě narozenin hostila jak králi a na stole muselo být vždy něco k zakousnutí... ne ale jeden druh, ale třeba pět - brambůrky, hrozny, plno zákusků, dva druhy vína a nějaké jednohubky...
Máme tam na ráno naplánovanou procházku, nic extra, ale snad mi to trochu ankopne tělo a odpoledne doufám v nějakou aktivitu.
Do Brna přijedu v pondělí v devět ráno a na 11 jdu do práce, ale na bytě se ještě stihnu stavit... hodlám si aspon trochu zacvičit. Celý přístí týden hodlám pořádně cvičit, každý den tam mám něco. Spolu s nějakými Mono Dietami se snad vrátím na původní cestu a ještě shodím něco k dobru.
Počítám s nejhorším scénářem, že přiberu tak na 59 kg... ale na konci týdne chci mít aspoň o tři kila méně, i kdybych měla vypustit duši.
Další takový víkend mi nehrozí. Tenhle měsíc k přiteli domů rozhodně nepojedu - dopisuje bakalářku, takže společný víkend bez šance - a doma se mi to podaří vydržet.
Hned jak přijde výplata, půjdu si zaplavat a začnu spalovat tuky i jiným způsobem než hladověním a dietami.

V pondělí se vracím domů, takže další příspěvek asi až opět z Brna :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama