Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

5. den - Prasečí večer (2.4.2015)

3. dubna 2015 v 8:56 | Nelie |  Prasečáky
Ranní váha (před): -800 gr
Ranní váha (po):
Jídlo: kuskus, brambůrky, arašídy, linecké
Pití: černý čaj (oslazený), voda, zelený čaj, bílé víno

V plánu, že budu jíst hlavně hlavně v poledne, protože večer měla přijít kamarádka a mělo se pít. Chtěla jsem naposledy tedy jíst min. 3 hodiny před. To se povedlo.

K snídani jsem nic neměla. Na oběd jsem si udělala kuskus s kečupem a čili. Kuskusu bylo v sypké formě 80g, takže ideál. Bylo toho dost.
Podstatnou část jsem snědla už po příchodu do práce ve 12h. Udělala jsem si 0,5l černý čaj s citrónem a osladila si ho hnědým cukrem.
Takhle jsem vydržela dlouho. Byl to zvláštní pocit, že jsem měla plný žaludek a ještě ve tři hodiny jsem neměla hlad. Jíst jsem šla až něco po čtvrté. to jsem dojedla tu trochu kuskusu, dala si hrnek vody a uvařila další čaj.
Než jsem z práce přijela domů na byt, kručelo mi v žaludku - ulevilo se mi. S pocitem plného žaludku jsem se cítila zlváštně. I když vím, že mi k pocitu sytosti bude stačit čím dál tím menší porce jídla.
Večer jsem to ale podělala. Byl to den doslova na jedno... přišla jsem domů úplně vynervovaná, byla jsem úplně v háji. Nalilo se víno, dobré víno... byla tu hromada jídla. Brambůrky, oříšky, kukuřice.
Dokud jsem lepila linecké k sobě, bylo to v pohodě. Pak sjem ale neodolala a tím, jak jsem pila na lačno (několik dní bez pořádného jídla), byla jsem brzo v opojení vína a pochutiny do mě začaly celkem padat.
Ve výsledku sjem snědla tak hrst slaných brambůrků, to by nebylo tak špatné. Jedno linecké cukroví - taky by se dalo přejít. Co mě děsí je ta hrst pikantních arašídů Křičící A hrst krekrů Plačící A hrst kukuřice (bože, zasloužila bych nafackovat).
Vím, že oříšky jsou zdravé, ale v tu chvíli to pro mé tělo musel být zdroj tuků a bůh ví čeho, z kterého čerpal do zásob.
Ke konci už jsem se krotila a snědla sotva pár krekrů.
Než jsem šla spát, nalila jsem do sebe pořádný hrnek (tak 0,4l) zeleného čaje. Díky tomu zmizel ten těžký pocit z žaludku a měla jsem v něm jakž takž prázdno.
Ležela jsem pak v posteli a litovala jsem, že jsem na pokoji se spolubydlící, která má lehké spaní. Jinak bych se zvedla a šla cvičit. A cvičila bych opravdu dlouho. Alespoň pro dobrý pocit. (bylo cca 00:30).

Zatímco tohle píšu, zatím nevím ranní váhu. Počítám tak s půl kilovým nárůstem, max.... doufám.

Ani by mě to tak neštvalo, kdybych nejela na víkend pryč, kde budu mít snídani, oběd a večeři minimálně a vnormálních porcích. Tam určitě přiberu. Takže minimálně dnes budu jen o vodě, ovocných šťávách, a čaji (v práci máme zimu, takže minimálně jeden, ale pokusím se ho nesladit).
Večer máme jít totiž zase na pivo :/ Ale to vím, že se omezím jen na jedno a budu se prolívat vodou, aby to šlo hned pryč. A žádné jídlo.
Snídani v sobotu sním asi poctivě, přece jen všechno co se sní dopoledne se skoro nepočítá, ale co s oběděm a teprve večeří :( Můžu to omezit na fakt menší porce a přece jen budu po hladovce. Navíc to vypadá, že půjdeme v sobotu na výlet, takže i nějaký pohyb mít budu. Ale řekla bych, že nic nezhubnu. Spíš se mi bude váha držet.
V neděli pak jedeme za kamarádčinou babičkou, ach jooo :( Domů jedu v pondělí ráno. A jdu rovnou do práce. Takže po víkendu nastoupí buď očistná hladovka nebo nějaká mono dieta.

Taky to znamená, že se budu moct ohlásit buď až v pondělí ráno nebo dokonce až večer, abych podala report z předešlých dnů. A pak zase klasicky v úterý ráno, abych napsala o pondělí.

A teď už k váze...

58,5 kg

Přibrala jsem tedy 400 gr. Očekávala jsem to... maličko mě uklidňuje, že po propité noci bývá ranní váha vyšší. Konečně s určitostí vím svoji váhu.

Mějte hezký evlikonoční víkend, ohlásím se co nejdříve :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama