Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

4. den - Jogurt (1.4.2015)

2. dubna 2015 v 10:28 | Nelie |  Mono Diet
Ranní váha (před): 58,9-58,5 kg
Ranní váha (po): úbytek 800 gr
Potravina: Jogurt
Pití: voda, čaj (zhřešení)Po dni s různorodou stravou jsem se rozhodla pro další mono dietu. V zásobě jsem měla nakoupené jogurty, takže bylo jasno.

Ráno jsem se ale probudila bez pocitu hladu, průser. K jídlu jsem se musela tak trochu donutit. Kdybych čekala na kručení v žaludku, najedla bych se až někdy o pauze o půl třetí a to by šla celá dieta do kopru. Musela jsem jíst víc a aspon trochu pravidelně.
V 9h ráno jsem si tedy dala nízkotučná jogurt od Kunína s hnědým cukrem (byl na mě moc kyselý). Jedla jsem ho fakt pomalu. Jen jsem namáčela a olizovala lžičku, takže jsem ho jedla minimálně půl hodiny (vřele doporučuji jíst pomalu, ať už hubnete jakoliv).

Když jsem ale přišla do práce, byla mi strašná zima. Na prodejněmíváme hodně chladno a venku bylo taky pěkné aprílové počasí. Byla jsem promrzlá na kost. Uvařila jsem si tedy černý čaj a docela dost si ho osladila. Bylo12h, tři hodiny od snídaně. U Mono diety, pokud zhřešíte, by měl být aspon tří hodinový rozestup mezi odlišnými potravinami... v tomhle případě černý oslazený čaj.

Další jogurt jsem měla cca ve tři hodiny. Snědla jsem celý jeden kelímek a cca třetinu dalšího. Tu jsem do sebe fakt nasoukala, byla jsemuž docela plná.

K večeři jsem sidala tušnější bílý jogurt s probiotiky... je lepší, když celý den jíte co možná nejvíce shodné potraviny. Čím větší podobnost, tím větší účinek. Jogurt byl tušnější, taky měl dvakrát tolik kalorií, ale nemusela jsem ho jíst s cukrem.

Od té doby jsem nic nejedla, hlad jsem neměla. Až kolem deváté mě začalo kručet v žaludku, odolávala jsem do desíti. Pak jsem si vzala poslední nízkotučný jogurt s cukrem.

Po celý den se mi jinak dařilo pít vodu, takže bod pro mě. I když bych jí měla asi pít víc.

Váhu nemohu bohužel opět říci přesně. Stoprocentně vím jen úbytek.

800 gramů

To je podlěmě skvělý výsledek. Ani jsem netušila, že to bude tolik. Celkově toho jídla sice nebylo tolik, ale přece jenom... hodně cukru, a ten čaj. I přesto můžu říct, že

Jogurtová Mono Dieta funguje na 100%

V pátek po práci jedu na víkend pryč a tam se mi asi nepodaří tak striktně držet dietu, takže chci do pátku zhubnout co nejvíce.
Ve čtvrtek si dám asi trochu kuskusu na oběd, nějaké ovocena snídani a na večeři nějakou polívku ze sáčku. A v pátek pak zase nějakou mono dietu... uvidim podle váhy. Klidně bych šla do čokoládové, ale nejsou peníze :( Mám doma spousta rýže, tak možná něco z ní. Asi si projdu nějaké blogy a zkusím načerpat inspiraci.

Jinak moc děkuji těm, kteří sem občas zavítají a komentují.
Stanovený cíl přesně nemám... snad zatím se dostat na 55 kg :) Pak uvidíme. V červenci jdu na svatbu a chci tam vypadat dobře. A vůbec... až se oteplí, ráda bych se v sukni a šatech cítila dobře. Hubeně, lehce... tak jako kdysi. Loni touhle dobou jsem také začínala hubnout a dotáhla to na 53 kg. Předtím jsem měla cíl 50 kg, což by byla nádhera. Upřímně v to doufám i teď. Přístí týden se opět spouští lekce a já tam mám naplánované velké cvičení.
A teď když žu v plavkách nevypadám tak ohavně, můžu i na bazén a opět začít plavat.

Loni jsem byla velký sportovní maniak. Denně běh, ještě k tomu plavání a a lekce + denně jsem cvičila Jillian. No ale o tom kdyžtak jindy.

Děkuji za přečtení a přeji pokud možno normální den :)
Ohlásím se zase zítra ráno :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama