Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

29. den - Jogobella (26.4.2015)

27. dubna 2015 v 10:06 | Nelie |  Restricting
Ranní váha (před): 55 kg
Ranní váha (po): 55 kg
Jídlo: jogurty Jogobella, okurkový salát, mini želé bonbóny
Pití: voda
Pohyb: 8 hodiny v práci


Jak jsem najednou neměla určenou jednu potravinu, nevěděla jsem, co mám jíst. Lednice plná jogurtů, jenže jsem měla trochu strach.
Nakonec jsem si vzala dvě nízkotučné Jogobelly - meruňka. Neměla jsem ale vůbec hlad, takže jsem do sebe první nasoukala až v 11 hodin.
Asi o necelé tři hodiny později jsem si skočila do Albertu a tam měli v akci Jogobellu - limitovaná edice. To je tak strašně dobrý, že jsem ji musela mít... celkem dokonce dvakrát. Borůvkový muffin a Jablečný koláč - na tom bych mohla hřešit do aleluja, strašně mi to chutná.

Za celou směnu jsem tedy měla:
2x nízkotučnou Jogobellu
2x Jogobella - limitovaná edice
1x zelené jablko

Docela dost jsem se v práci naběhala. Uklízela jsem skla a lozila po regálech. Jogurty jsem jedla na etapy, skoro cca co 3 hodiny.

Večer mě čekalo kino, měly jsme lístky na 20:30 na Kingsmana. Domů jsem přišla o půl osmé a měla jsem docela hlad. Nechtěla jsem jíst ale nic velkého, tak jsem zkusila okurkový salát - z půlky okurky. Bez cukru mi to s octem nechutnalo, což mě docela naštvalo :(
Navíc mi to nestačilo... neměla jsem sice vyloženě hlad, ale cítila jsem takové prázdno... skoro chuť. Tak jsem si dala takový malý balíček želé bonbónů... jsou 100% z ovoce, spíš je to takové sušené ovoce vytvarované do takových maličkých kostiček. Jeden balíček má 39 kcal.

Usínala jsem pak s příjemným prázdným pocitem v žaludku a... a tohle bude znít asi divně a leckomu se to nebude líbit... příjemně mi kručelo v žaludku.

Ranní váha nic moc...

55 kg

Tedy žádný progress... jenže jsem vstávala strašně brzo... už v půl paté, čímž jsem se ochudila minimálně o tři hodiny spánku a věřím, že s nimi bych dala dolů aspoň něco málo navíc.

Od pondělí dovolená... a nic neslibuji, ale možná zkusím konečnětu zmrzlinovou dietu.

O jídle se mi dokonce už i zdá... poslední dobou mám strašnou chuť zhřešit na těstovinách, na pořádném kotli těstovin se sýrem a rajčaty... tuňákem a surimi tyčinkami... to úplně miluju. Je mi jasné, že v nejbližší době se tak stane :D

Zatím se mějte hezky, konečně budu mít čas vás oběhnout, o víkendu jsem nemohla. Děkuji za návštěvy a komentáře :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama