Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

20. den - Arašídové máslo (17.4.2015)

18. dubna 2015 v 7:45 | Nelie |  Mono Diet
Ranní váha (před): 56,4 kg
Ranní váha (po): 56 kg
Potravina: arašídové máslo
Mimo: žvýkačka, kuřecí strips
Pití: voda, energeticky napoj Monster Zeto Calorie
Pohyb: 7 hodin v práci


S tím burákovým máslem to nebyl takový odvaz, jak jsem čekala.
Neměla jsem ho strašně dlouho a fakt jsem se na něj těšila. První lžičku jsem si užila, druhou, třetí, čtvrtou... nevím, u kolikáté jsem se zastavila. A nevím, jak dlouho po tom se mi udělalo tak zle. Po cestě do práce jsem se prošla, ale nebylo mi o nic lépe, tak jsem si koupila žvýkačky, abych náhodou neohodila někoho v buse.

Bylo mi jak kdybych byla přejezená sladkým nebo tak... neměla jsem chuť na nic, kromě něčeho studeného, ideálně pivo... voda mi nepomáhala.

V práci to ale bylo lepší, dokonce jsem si dopřávala pravidělné dávky burákového másla a v 16 hodin jsem si ho dala k obědu.
Zařekla jsem se, že v tuhle hodinu to bude moje poslední jídlo, večer jsem totiž počítala s pivem. Kdybych jen věděla...

Na pivo se nešlo, takže jsem od půl paté hladověla celkem zbytečně. Najíst jsem s ale odmítala... potřebovala jsem ale pít a zároveň zahnat hlad, protože mi opravdu ukrutně kručelo v žaludku. Věděla jsem, že v úvahu připadá jen něco nekolarocikého a nejradši bych se viděla s Coca Colou Zero, nakonec jsem skončila u energeťáku s nula cukrem, prakticky žádnými kaloriemi. Byl teda hnusný, fakt neodporočuji. Je to ten modrý Monster a byl zrovna v akci.

Film probíhal v pohodě, až na to, že se mi cca hodinu před koncem udělalo tak strašně špatně, že jsem to 30mnt před koncem nevydržela a musela si odběhnout. Strašně mi asi vylítl tlak, srdce mi bušilo jak zběsilé a nehorázně se mi třásly ruce. Jak by taky ne, když jsem si dala na lačno energeťák... s mým problémem s tlakem.
V rámci toho jsem pak ani neměla nijak velké výčitky, když jsem přijala jeden strips s McDonaldu... z něhož jsem teda ale oloupala storuhanku a snědla jen "maso"... To opravdu nebylo nic moc. Skoro jako jíst mletý vzduch.

Spát jsme šli pozdě a pozdě jsem i usínala... ale za to jsem se další den probudila už v šest ráno a nemohla zabrat.
Na váhu jsem si stoupala trochu nervózní... klasicky se vážím až kolem deváté, moc jsem nespala... to všechno jsou faktory, které vám klidně přidají půl kila.
Naštěstí...

56 kg

Žasnu askáču radosti... svůj cíl sjem splnila. Juchůůůůů Úžasný
Mám ohromnou radost.

Nemyslím si, že by kuřecí kousek ovlivnil výsledky. Měla jsem ho pět hodin po posledním burákovém másle.
Celkem jsem snědla víc jak polovinu 340 gramového kelímku... to je fakt hodně kalorii. Minimálně mnohokrát víc, než co jsem zvyklá přijímat.
Takže burákové máslo opravdu funguje.

1. důležité je pít
2. žvýkačka sice oficiálně není povolená, ale pokud je vám špatně a nemůžete si lehnout, určitě si ji dejte. Lepší toto, než s dietou praštit a dát si něco jiného
3. povolena je jen voda a případně jiné nízkokalorické nápoje, jako Coca Cola Zero... ten energeťák byl ve finále špatná volba, ostatním doporučuji si v podobném případě radši koupit klasickou Colu... na záchod se vám bude chtít stejně, ale nebudete z toho na kolaps
4. vydržet a nebát se... musíte si říkat, že to stojí za to... a nebát se toho pocitu plnosti, ten má jen mozek, tělo jako takové ne

Film byl jinak úplně super... včerejšek se celkově vůbec vydařil Usmívající se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama