Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

12. den - Fit (9.4.2015)

10. dubna 2015 v 12:54 | Nelie |  Restricting
Ranní váha (před): 57,6 kg
Ranní váha (po): bez váhy
Jídlo: Nízkotučný jogurt Jogobella + lžice ovesných vloček, Jadel, 10 kofeinových tablet
Pití: Spoustu vody, černý čaj
Pohyb: pole dance


Ráno jsem se probudila docela s velkým kručením v žaludku. Než jsem se ovšem dokopala k snidani, bylo tuhle 10 hodin. Jogurt s ovesnými vločkami můj žaludek snad jen podráždil a kručneí se ozvalo za chvíli znovu. Zahnala jsem ho tedy teplým čajem. Z deseti hodin se najednou staly dve a to už byl čas chystat se pryč.
Po cestě na přednášku, na přednášce a ještě po cestě z ní, jsem zbaštila sáček kofeinových tablet. Je to něco jako bonbony, tablety... sehnala jsem je v levných potravinách. To ve mě vyvolalo falšný pocit sytosti, že jsem si ani neuvědomila, že poslední jídlo jsem měla před šesti hodinami.

Původně jsem měla naplánováno, že na lekci hladová nepůjdu, ale nakonec jsem si nestihla nic koupit a tak jsem se aspoň před cvičením nachlemtala vody. Cítila jsem ale, že tělu chybí cukr a na konci lekce, už jsem měla dost. Při pocitu, že budu viset hlavou dolů se mi dělalo špatně, třásly se mi ruce... šla jsem dnes do vyššího levelu, takže to bylo náročnější, ale myslím, že jsem to zvládla dobře (až na ty inverty).

K večeři jsem si dala celý suk jadelu. Bylo mi pak i docela špatně, zbaštila jsem ho celý, ale nemohla jsem si pomoct.

Dnes přidávat váhu nebudu... včera večer mi trklo, proč mi jde váha tak dolů (dnes dokonce nahoru)... mám "své dny" (ještě tedy ne úplně, ale brzy přijdou naplno)... pamatuju si, že i při posledním hubnutím jsem nezhubla, i když jsem nejedla a byla jsem z toho nešťastná. Ale pak už to přešlo a s váhou to mávalo minimálně. Takže se tak do pondělí nebudu vážit, nebo to minimálně nebudu brát v takový potaz.

Čeká mě další lekce lvl 1, určitě zas brzo napíšu něco o pole dance :)

Zatím se mějte krásně a užívejte krásného počasí.



 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama