Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

11. den - Mazanec (8.4.2015)

9. dubna 2015 v 9:53 | Nelie |  Mono Diet
Ranní váha (před): 57, 7 kg
Ranní váha (po): 57,6 kg
Potravina: Mazanec (kupovaný)
Pití: voda, zelený čaj
Pohyb: pole dance


V Albertu měli v akci mazanec za 10 kč, tak jsem si hohned koupila a protože jsem dnes věděla, že půjdu cvičit, rozhodla jsem se ho celý zbaštit dnes.
K snídani jsem si kus utrhla a pak jsem si od 11h cca co dvě hodky dala krajíc. Do toh jsem se prolévala vodou a zeleným čajem.

Když jsem se vrátila z cvičení, měla jsem strašný hlad a ani ten kus mazance ho neuspokojil. Po chvíli mi zase kručelo v žaludku. Takhle to bylo vlastně celý den. Dokonce, když jsem si stoupla na váhu cca v 15.00, měla jem pořád ranní váhu. I přestože jsem už měla něco napito a víc jak polovina mazance byla pryč.

Protože hlad nešel vydržet, odpočítala jsem si od posledního kusu 2 hodiny (3 bych asi nevydržela a nechtělo se mi jíst tak pozdě) a dala si nízkotučný jogurt. Pak už jsem se jel prolévala vodou.
Ulehala jsem s kručením v žaludku.

Váhu vidíte nahoře

57,6 kg

Nic moc. Vím, že kdybych si včera nedala ten jogurt bylo by to víc... ale mám pocit, že po každém cvičneí jsem taková těžší. Možná jak ty líný svaly pracujou Smějící se

Dnes si dám "normální" omezovací den. A v pátek ještě uvidím.
Dotazy?:
Ano, určitě se na arašídové máslo chystám, jen čekám, až bude někde nějaké v akci Smějící se To by se mi to totiž asi jinak pěkně prodražilo.
Zmrzlinu tento týden asi nestihnu a přístí týden jsem celý v práci. Myslím totiž, že by se moje spolubydlící divila, že jím celý den jen zmrzlinu, tak čekám, až budu sama na pokoji.
Na víkend plánuji na jeden den čokoládovou dietu... nakoupila jsem si čtvery lentilky a ještě si koupím nějakou tabulku čokolády.
Protože už mám něco z kil shozeno, taky se budu muset trochu hlídat. A hlavně úbytek nebude tak velký. I když... hodím vám sem zápis z mé vůbec první čokoládové diety a uvidíte. Aspoň budu moci posoudit. Usmívající se

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama