Hlad bolí, ale hubenost za to stojí!!!

2. den - V háji (30.3.2015)

31. března 2015 v 9:21 | Nelie |  Hladovka
Ranní váha (před): 59,3 kg
Ranní váha (po): 58,9 kg
Potravina: Měla být Ovesná kaše
Pohyb: 7 hodin v práci na nohou, pár minutové kardio


Jedním slovem katastrofa.

Ovesnou akši sjem měla nachystanou. Původní plán byl, že si dám hned k snídani, ale ráno jsem neměla vůbec hlad. Ranní váha a tak velký úbytek váhy mě navíc tak nakopli, že hlad a touha po jídle byli v nedohlednu.

Ovesnou kaši sjem tedy přesunula pomyslně na oběd... že si dám v práci, než nastoupím na směnu. Ale ani tehdy se nic nekonalo. Neměla sjem hlad, neměla jsem chuť, chtěla jsem být tzv. o hladu.

Uvařila jsem si čaj, čístící, a ten jsem celý den upíjela. Sem tam hrnčeke čisté vody. Nabízené kafe jsem vylila do umyvadla. Věděla jsem, že mono dieta je v háji, ale ani tak jsem nechtěla den pošpinit něčím takovým.

Pauzu jsem měla v 16:00 a sebevědomě jsem se posadila před kaši. Posypala jsem jí skořicí a dívala se... a dívala... a nakonec jsem i ochutnala a řekla bych, že jsem tak cca půlku lžičky spolkla, zbytek jsem vyplivla, kaše letěla do koše. Napila jsem se vody, jakési slabé kručení v žaludku jsem zahnala a bylo po "jídle".
Už v tu dobu se mi rodil v hlavě nápad na celodenní hladovku. A to se vším všudy. Bez cukru, bez slazení, bez ovocných či černých čajů. Jen voda a můj bylinný čístící čaj.

Večer už jsem se chystala zhřešit a dojíst čensečku, která zbyla v lednici. Měla jsem ji na sporáku a tekutina začala lehounce pobublávat, když najendou telefon... přítel volal, měl ten večer přijít a přespat u mě... ptal se, jeslti chci něco v obchodě. Vykroutit se z této otázky bylo těžké, ale přešla jsem to s tím, že doma nic k jídlu nemám a pokud chce tedy něco jíst, ať si raději vezme s sebou. A taky že vzal... večeři... pro nás dva.

Naštěstí to byla malá porce. Hovězí maso s brambory a nějakou šťávou. Uzobla jsem cca pět kousíčku masa, žádné brambory. Zbytek jsem odsunula, že už nemám hlad.
Měla jsem pak ještě jednu skleničku piva.

Takže z mojí mono diety sešlo. Stala se z ni hladovka s menším uzobnutím na závěr.

Na váhu jsem se stavěla s pocitem hrůzy, ale naštěstí ručička šla trochu dolů.

58,9 kg

Není to moc, oproti předešlému dni, ale strašně málo jsem pila. Trochu čaje (nevypila jsem celý hrnek), cca 1 sklenice vody a jedna sklenice piva. Takže je to čistě jen moje vina. Kdybych se víc prolévala vodou, výsledek mohl být lepší.

Dole mám tedy jen 400 g... ale samo o sobě je to pěkné číslo.

Další mono dieta:
Teď opravdu nevím. Jsem hrozně nevyspaná. Hlad zatím nemám, takže mě vůbec nenapadá, jakou dietu bych měla zkusit.
Mono diety se nedoporučují po hladovce, takže dnes si asi dám odlehčený den. Mám tu spoustu pomeranču a grepu, kdyžtak zobnu i něco většího. Mám tam stále tu polévku. Tentokrát k ní budu více pít.
Po těch uplynulých dvou dnech mi ale přijde i třeba volske oko usmažené bez oleje jako potencionální nepřítel. Musím si nakoupit nějakou zeleninu, abych měla doma alespoň něco bezpečného.
Jinak tedy zvažuji Rice Mono Diet. Ještě nevím na jaký způsob a s čím.
Na bok do menu dám seznam potravin, které bych chtěla vyzkoušet a které prý fungují.

Děkuji za přečtení a "uvidíme" se zítra :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 doitfinally doitfinally | Web | 1. dubna 2015 v 9:02 | Reagovat

Jsem zvědavá, jak ti to půjde dál, držím pěsti:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama